Oferujemy
obsługę informatyczną firm
na terenie Warszawy

outsourcing IT - obsługa informatyczna firm na terenie m. st. Warszawa

administracja sieciami i systemami informatycznymi

sieci komputerowe, sieci LAN, sieci Wi-FI, sieci bezprzewodowe: projektowanie i wykonawstwo

ochrona systemów informatycznych przed ingerencją z zewnątrz

integracja systemów informatycznych, programów użytkowych i baz danych

tworzenie na zamówienie oprogramowania / aplikacji webowych i sieciowych

zakładanie, obsługa i przetwarzanie baz danych

audyt informatyczny

archiwizacja danych: zabezpieczanie danych i systemów informatycznych na trwałych nośnikach

usługi serwisowe, usuwanie awarii komputerowych, usuwanie wirusów, dialerów, spyware’ów

instruktaż indywidualny i szkolenia grupowe w zakresie posługiwania się przez użytkowników komputerami i programami użytkowymi

doradztwo w zakresie rozwoju i zmian w systemie informatycznym Klienta

Korzyść
oraz bezpieczeństwo

  • Outsourcing IT to obecnie powszechnie stosowana strategia w firmach i organizacjach pozabiznesowych, polegająca na zleceniu opieki informatycznej zewnętrznej firmie. Główne zalety outsourcingu IT to obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem działu informatycznego wewnątrz firmy oraz swobodny dostęp do wiedzy i kwalifikacji wyspecjalizowanej firmy IT.
  • Firma „EURONET” zobowiązuje się do zachowania tajemnicy względem osób trzecich co do podejmowanych działań oraz co do wszelkich danych rezydujących w systemie informatycznym Klienta w trakcie trwania umowy o outsourcing IT / obsługę informatyczną firm w Warszawie, po jej ustaniu, a także w przypadku odstąpienia od realizacji umowy przez którąkolwiek ze stron.
  • Na zamówienie prowadzimy również sprzedaż i instalację systemów informatycznych oraz dostawę kompletnych zestawów komputerowych do zastosowań domowych, biurowych i innych profesjonalnych.

Postaw na profesjonalizm w działaniu, wybierając firmę Euronet, w której pracują wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie obsługi informatycznej firm w Warszawie. Postaw na kompleksową usługę, dzięki której Twoje przedsiębiorstwo zostanie wyniesione na zupełnie nowy poziom cyfryzacji. Dzięki nam wyprzedzisz konkurencję o całe lata świetlne. Dlaczego postawić na outsourcing IT? Poznaj jego zalety, wybierając zespół Euronet.

Dlaczego postawić na outsourcing IT?

Przede wszystkim dlatego, że jest to tańsza opcja niż utrzymanie w swoim przedsiębiorstwie własnej komórki zajmującej się cyfryzacją/informatyką. Ponadto postawienie na profesjonalną obsługę informatyczną firm – Euronet sprawia, iż masz pewność, że wszystkie działania przez nas przeprowadzone zostaną z sukcesem wdrożone. Dzięki usłudze outsourcingu IT możesz skupić swoje wszystkie działania na wykonywaniu podstawowej działalności swojego przedsiębiorstwa. Zdecyduj się na obsługę informatyczną firmy przez Euronet i ciesz się większymi oszczędnościami, a także profesjonalnym wykonaniem.

Czym się zajmujemy w ramach outsourcingu IT?

Jako profesjonaliści w zakresie obsługi informatycznej firm wykonujemy wiele różnych działań –do nich należą między innymi administracja sieciami i systemami, budowanie i projektowanie sieci komputerowych, LAN, Wi-FI i bezprzewodowych, a ponadto ochroną systemów Twojego przedsiębiorstwa przed ingerencją z zewnątrz. Innymi słowy, jeśli postawisz na outsourcing IT w Euronet, masz gwarancję bezpieczeństwa przetwarzanych przez Ciebie danych.

Obsługa informatyczna firm - nowoczesność i innowacja

Dzięki wprowadzeniu wielu nowoczesnych systemów masz możliwość skrócenia pewnych procesów, które zachodzą w Twoim przedsiębiorstwie. Przekłada się to bezpośrednio na przykład na usprawnienie pracy w Twoim biznesie, jak i bardziej precyzyjne wykonywanie pewnych działań. Komputeryzacja sprawia, że powtarzalne, schematyczne działania mogą być robione przez komputer, z kolei pracownik może skupić się na bardziej kreatywnych zajęciach, których komputery i programy po prostu nie wykonają.