Elegancko,
Funkcjonalnie,
z pomysłem

1

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Jesteśmy firmą z Warszawy, tworzenie stron www prowadzimy od projektu graficznego, poprzez realizację programistyczną, po opublikowanie na serwerze. Dajemy 24-miesięczną gwarancję na wykonane strony internetowe. Budujemy różne strony, począwszy od standardowych (np. wizytówek firm) lub tych bardziej rozbudowanych, na portalach internetowych skończywszy. Oczywiście, nasze strony są responsywne, tzn. płynnie dostosowują się do rozdzielczości ekranu, prawidłowo wyświetlając się na urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach).

Realizację strony zawsze rozpoczynamy od dokładnej analizy potrzeb i oczekiwań Klienta i stworzenia specyfikacji funkcjonalnej strony. To podstawa architektury strony i dobrej komunikacji między nami a Klientem w trakcie robienia strony oraz gwarancja końcowej satysfakcji Klienta, który każdorazowo otrzymuje dokładnie to, co zamówił, co zostało ustalone. Przy czym Klient zawsze może liczyć na naszą życzliwość i doradztwo. Nasze strony są przyjazne dla użytkowników (intuicyjna nawigacja) oraz dla robotów Google (ta przyjazność robotom sprzyja pozycjonowaniu).

Nie boimy się trudnych wyzwań tak w zakresie designu czy wzbogacenia strony o animacje, jak i rozwiązań funkcjonalnych. Lubimy zaskakiwać odważnymi kreacjami graficznymi, zawsze jednak szanujemy przyzwyczajenia internautów.

Modernizujemy też istniejące już strony internetowe pod kątem designu, treści i funkcjonalności.

Projektowanie stron internetowych

Strony eleganckie, wysmakowane, nowoczesne, wyróżniające się wyglądem, design dopasowany do danej branży.

Tworzenie stron www

Czyli wykonanie szablonów w CSS, zakodowanie w HTML, wdrożenie na CMS-ie, uruchomienie, opublikowanie w sieci.

Strony mobilne, responsywne

Strony muszą się dobrze wyświetlać również na urządzeniach mobilnych, o małych ekranach – smartfonach, tabletach.

Systemy zarządzania treścią (CMS)

Narzędzie do administrowania stroną www: albo piszemy dedykowanego CMS-a i wdrażamy stronę, albo stosujemy opensouce’owego CMS-a (WordPress, Joomla).

Sklepy internetowe

Od projektu graficznego po wdrożenie, z pełną funkcjonalnością – z koszykiem, systemem płatności, wyszukiwarką.

Aplikacje dedykowanie

Oprócz CMS-a tworzymy wg potrzeb i wymagań Klienta inne dedykowane programy, np. kalendarze, kalkulatory, newslettery.

Modernizacja strony www

Odświeżenie graficzne strony już istniejącej i /lub wprowadzenie zmian funkcjonalnych wg nowych potrzeb czy pomysłów.

Administrowanie stroną www

Usługa skierowana do Klientów, którzy nie mają chęci administrować własną stroną i wolą do tego wynająć firmę zewnętrzną.

Designersko,
z wizją,
użytecznie

2

Usługi graficzne

Specjalizujemy się w grafice użytkowej, czyli grafice, która łączy w sobie kanony estetyczne z konkretną funkcjonalnością, czemuś służy. Nawet więcej – ta funkcjonalność/użyteczność jest niejako nadrzędna w stosunku do estetyki.

Przykładowo: projekty graficzne stron internetowych muszą tak organizować treści na stronie, by ich układ dla użytkownika był przyjazny i logiczny, zapewniał łatwy odbiór treści, a przy tym strona winna być wyróżniająca się graficznie, rzucająca się w oczy, łatwo zapamiętywana. Taka synteza funkcji i piękna.
Albo: foldery reklamowe czy katalogi spełniają funkcje reklamowe, perswazyjne, informacyjne, są komunikacją między nadawcą (oferentem, producentem, sprzedawcą) a odbiorcą (potencjalnym klientem). Ale nie wystarczy to dobrze napisać czy dać dobrą cenę, trzeba jeszcze to dobrze opakować, atrakcyjnie zaprezentować, aby odbiorcy chciało się to czytać. Czyli jeśli nie zwróci się uwagi odbiorcy, nie wywoła zainteresowania, nie wzbudzi chęci posiadania danego produktu czy usługi, to na pewno nie dojdzie do aktu sprzedaży. Zatem znów funkcja plus pokazanie korzyści winny iść w parze z pięknem.

Oczywiście, grafik posługuje się programami graficznymi, ale to on dokonuje wyboru zdjęć, kadruje je, „podkręca” (obrabia graficznie do swych założeń), robi spójną kompozycję całości, odpowiada za design. Bo grafika użytkowa to grafika w służbie funkcji.

Identyfikacja wizualna firmy

W pakiecie: logo/logotyp, wizytówki, papiery firmowe, koperty, teczki, także kalendarze, gadżety reklamowe, projekty nadruku na T-shirt.

Logo/logotyp

Logo – znak graficzny wyróżniający firmę, jakby jej symbol; logotyp – logo w formie tekstowej, bazujące na nazwie firmy lub jej skrócie.

Przekazy e-mailingowe

Niezwykle popularne narzędzie e-marketingu, gdzie przekaz z linkami ląduje w skrzynce pocztowej odbiorcy.

Foldery, ulotki, katalogi

Tradycyjne narzędzia marketingu, w których walka o uwagę odbiorcy/klienta opiera się na syntezie atrakcyjnej formy przekazu i celności treści.

Banery statyczne i animowane

Skierowane głównie w przestrzeń Internetu, z artystycznym wyrazem, zwracające uwagę, lekkie – zoptymalizowane wagowo.

Wizytówki, papiery firmowe

Elementy identyfikacji wizualnej firmy, zawierające logo, dane teleadresowe, coraz częściej wystylizowane dzieła użytkowej sztuki graficznej.

Prezentacje multimedialne

Nowoczesne narzędzia marketingu bezpośredniego, wykonywane w technologii np. Flash, aplikacji PowerPoint czy na platformie Prezi.

Layouty

Projekty eleganckie, wg najnowszych światowych trendów i standardów, dopasowane do charakteru danej branży, służące sprawnej komunikacji z odbiorcą-internautą.

Projekty dodatkowe

Przykładowo: szablony allegro (grafika i kodowanie), grafika Facebook, plakaty, opakowanie produktu, okładki książek i e-booków.

I wiele innych usług ...

Nasze
portfolio

Portfolio w trakcie przebudowy, związane jest to z nowym designem strony - zapraszamy wkrótce